Discover more on the Rolex watches
SK

„Kráľ inovácií“ v oblasti haute horlogerie, taký je švajčiarsky výrobca hodiniek Ulysse Nardin. Ako prvý sériovo využíval kremík v súčiastkach strojov a neustále pokračuje v udivovaní hodinárskeho sveta. Dizajn vlajkovej kolekcie „Marine“ nesie historický odkaz výrobcu.

Viac o značke

„Kráľ inovácií“ v oblasti haute horlogerie, taký je švajčiarsky výrobca hodiniek Ulysse Nardin. Ako prvý sériovo využíval kremík v súčiastkach strojov a neustále pokračuje v udivovaní hodinárskeho sveta. Dizajn vlajkovej kolekcie „Marine“ nesie historický odkaz výrobcu.

Úspech sa dá jednoducho vyjadriť počtom získaných ocenení. Manufaktúra ULYSSE NARDIN sa môže popýšiť ziskom viac ako 4 300 prvých cien a 18 zlatých medailí na svetových veľtrhoch a medzinárodných výstavách v obore chronometrie a inovatívnych riešení. Od svojho vzniku v roku 1846 sa spoločnosť venovala výrobe precíznych námorných chronometrov, ktoré odoberalo viac ako 50 námorných síl na piatich kontinentoch. Ako poctu originálu značka úspešne implementovala vzhľad námorných chronometrov aj v náramkových hodinkách, konkrétne vo vlajkovej kolekcii Marine Chronometer a Marine Diver.

Aktuálne postavenie značky ULYSSE NARDIN sa dá charakterizovať titulom „kráľ inovácií“ v oblasti haute horlogerie. Tento status získala vďaka odvážnemu a inovatívnemu použitiu nových materiálov a nových technológií.

www.ulysse-nardin.com

Wishlist