Discover more on the Rolex watches
SK

Ak nosíte Rolex, nosíte viac ako hodinky. Kombinácia technológií s rešpektom voči tradičnému hodinárskemu remeslu robí z Rolexu kráľa v ríši prestížnych časomerných prístrojov.

Viac o značke

Ak nosíte ROLEX, nosíte viac ako len hodinky. Kombinácia najmodernejších technológií s filozofiou spoločnosti, ktorá zachováva rešpekt voči tradičnému hodinárskemu remeslu, z nej robí kráľa v ríši prestížnych časomerných prístrojov korunovaného zlatou korunkou v logu spoločnosti. Značka ROLEX je v hodinárskom svete považovaná za najkonzervatívnejšiu. Má vlastnú filozofiu a s úspechom ignoruje počínanie si ostatných značiek, ktoré sa prispôsobujú aktuálnym trendom trhu.

Dizajnové línie modelov sa roky nemenia a vďaka tomu hodinky ROLEX nepodliehajú módnym vlnám, ktoré sa často menia. „Chceme byť jednotkou v obore a ROLEX by mal byť vnímaný ako jeden a jediný, najlepší,“ povedal Hans Wilsdorf, zakladateľ spoločnosti v roku 1914. Táto priekopnícka značka bola a je skutočne prvá v mnohých smeroch. Prvé náramkové hodinky na svete s certifikátom chronometra (C.O.S.C.), prvé skutočne prachotesné a vodotesné puzdro náramkových hodiniek, mechanizmus automatického naťahovania s rotorom otáčajúcim sa bez obmedzenia o 360° – to je iba zlomok z množstva dôkazov vyzdvihujúcich renomé tejto jedinečnej značky.

www.rolex.com

Wishlist