Discover more on the Rolex watches
SK
Chronoscope S1

Prístroj slúžiaci na diagnostiku presnosti chodu hodinkového strojčeka. Diagnostiku je možné zrealizovať v rôznych polohách a prístroj dokáže určiť aj amplitúdu (rozkyv) zotrvačky a nulové pnutie. Zobrazená odchýlka stroja umožní hodinárom veľmi presnú reguláciu až do tolerancií v rámci noriem C.O.S.C..

Mikroskop

Slúži na kontrolu opotrebenia krokového mechanizmu v hodinkovom stroji (rubínové palety kotvy, zuby krokového kolesa) a iných pastorkov a ozubených kolies. Svoje použitie má tiež pri realizácii mazania krokového mechanizmu.

Hodinársky stôl

Tu prebieha väčšina prác na hodinkovom stroji. Na dosah ruky sú všetky nevyhnuté nástroje - set hodinárskych skrutkovačov, špeciálne mazivá a hodinárska vazelína, aplikátory mazív, lupy. Hodinár má strojček vsadený v podstavci, ktorý je konštruovaný pre konkrétny typ stroja.

Prístroj na meranie vodotesnosti

Skúška tesnosti puzdra prebieha dvakrát - v prvom kroku sa do prístroja vkladá iba uzavreté puzdro bez stroja. Zariadenie vytvára podtlak, ktorý v prípade zlej vodotesnosti vyťahuje vzduch z puzdra a vtláča doň vodu. V prípade úspešnej skúšky prebieha v druhom kroku finálny test už so zapuzdreným strojčekom.

Autorizovaný servis

Panská 2 | Bratislava

Zobrazit na mape

Servis a reklamácie

Na slovenský trh prinášame výhradne certifikované výrobky, čo zaručuje nielen ich kvalitu, ale aj možnosť reklamácie. Výhodou certifikovaného servisu oproti servisu, ktorý autorizáciu nemá, je, že náhradné diely dodáva priamo výrobca a nemusia sa zháňať u rôznych dodávateľov. Naša autorizovaná hodinárska dielňa je zákazníkom k dispozícii 5 dní v týždni.

dozvedieť sa viac

Starostlivosť o hodinky

Každé hodinky z klenotníctva Sheron sú jedinečným majstrovským kusom. Hoci starostlivosť o hodinky závisí od konkrétneho modelu hodiniek, podnebia a osobitnej starostlivosti majiteľa hodiniek, každý model vyžaduje pre bezchybné fungovanie a dokonalý stav pravidelnú údržbu a unikátnu starostlivosť.

dozvedieť sa viac

Starostlivosť o šperky

Aby si šperky zachovali svoju krásu, lesk a hodnotu, potrebujete dodržiavať niektoré základné pravidlá a spôsob čistenia. Keď klenoty uskladníte v šperkovniciach uložené tak, aby sa jednotlivé šperky vzájomne nedotýkali, predídete poškriabaniu. Pri aktívnom nosení odporúčame šperky raz za dva roky priniesť do rúk odborníkov pre profesionálne vyčistenie.

dozvedieť sa viac

Wishlist