Discover more on the Rolex watches
SK
NEODOLATEĽNÁ KRÁĽOVNÁ OCEÁNU

Predstavujeme nové hodinky Ulysse Nardin Classico Jade 37 mm. Päť neodolateľných kráľovien z ocele v modrej, šedej a červenej farbe s víriacimi vlnami diamantov na ich očarujúcich perleťových číselníkoch.

K 5. výročiu uvedenia modelu Jade prichádza Ulysse Nardin s novým vzhľadom, ktorý je ušľachtilou inkarnáciou nadčasovej ženskosti. Tieto nové Jade majú nový - oválny - tvar puzdra. Snúbia v sebe očarujúci ženský pôvab s hodinárskym precíznym spracovaním so spoľahlivým kalibrom z dielne Ulysse Nardin UN-815.

Veľmi ženské farby dotvárajú celkový obraz. Modrý kožený remienok a nadrozmerné modré arabské indexy, biely kožený remienok so šedými indexmi alebo granátovo červený kožený remienok s červenými indexmi perfektne zodpovedajú luxusným tónom perlete a žiarivému lesku diamantov. Modré a šedé prevedenie sú k dispozícii aj s decentnou oceľovou lunetou bez diamantov.

5 rokov a 5 pyšných kráľovien. Cenovo dostupné a prístupné, nádherné cez deň alebo večer, s džínsami alebo na slávnostný červený koberec, to je nová klasika.

Perfektní spoločníci na každú situáciu, ktorej čelí dnešná žena.

Pozrite sa celú ponuku Ulysse Nardin tu.

Wishlist