Discover more on the Rolex watches
SK
Robustný, funkčný, technický, športový: DIVER DEEP DIVE

Nový hrdina kultovej kolekcie Ulysse Nardin Diver - rozhodne mužný, vysoko spoľahlivý profesionálny potápačsky nástroj a zároveň mimoriadne odvážne športové hodinky s vodotesnosťou do 1 000 metrov.

Ulysse Nardin má hlboké spojenie s morom, už od roku 1846 je uznávaným priekopníkom inovácii v oblasti hodinárstva. Táto manufaktúra je rovnako preslávená tým, čo dosiahla pod vodou, s pevne vybudovanou a nenápadnou mužskou kolekciou Diver.

Rovnako ako jeho bezprostredný predchodca, je Diver Deep Dive poháňaný vlastným kalibrom UN-320 s patentovaným héliovým ventilom pre hlboké ponory. Pánske hodinky v limitovanej edícii 300 kusov s odnímateľným titánovým ochranným krytom korunky majú robustné 46 mm titánové puzdro s 12 zubmi pre ľahkú manipuláciu. Kaučukový remienok s roztiahnuteľným prvkom pre prispôsobenie sa zmenám veľkosti zápästia pri ponore je samozrejmosťou.

Vydajte sa s nami do hlbín oceánu s týmto majstrovským dielom a staňte sa predátorom týchto vôd ako žralok kladivohlavý, ktorý zdobí detaily týchto hodiniek.

 

Wishlist