Discover more on the Rolex watches
SK
KOLEKCIA CHOPARD EXCLUSIVE

VÝNIMOČNÉ HIGH-JEWELLERY SKVOSTY PRÁVE TERAZ V KLENOTNÍCTVE SHERON!

Objavte exkluzívne hodinky a briliantové šperky Chopard, ktoré v termíne od 1. augusta do 1. októbra 2018 kúpite špeciálne v klenotníctve SHERON.

Už od obdobia Art Deco Chopard preukázal svoj nezameniteľný rukopis v oblasti šperkárskeho hodinárstva. Úchvatná obdivovateľka diamantov, rovnako ako jej otec, Caroline Scheufele zdobila najkrajšie modely vo svojich zbierkach s týmito vzácnymi drahokamami. A keď sa šperkárska tradícia spojí so špičkovou odbornosťou v hodinárskej práci, nadaní experti rôznych umeleckých remesiel združujú svoj talent pri vytváraní „L'Heure du Diamant“. Vďaka svojim elegantným krivkám a žiarivým iskrám sú hodinky L'Heure du Diamant z 18-karátového zlata a diamantov luxusné ženské hodinky.

Rovnako majestátne a úžasné výtvory vzdávajúce hold svetlu a farbám tvoria ženevskí majstri v Chopard dielňach aj pri tvorbe unikátnych šperkov. Rezbári, klenotníci, lapidári (špecialisti na spracovanie drahých kameňov a výbrusov), osádzači drahokamov či leštiči... tí všetci uplatňujú svoje umelecké remeslá na najvyššej možnej úrovni. Nekonečné emócie, ktoré potom hotovým šperkom vyvolávajú v ľudskom srdci, to je skutočná veľkolepá scénická produkcia s podpisom Chopard.

Ak si prajete privátnu prezentáciu u nás v klenotníctve na Panskej 2 v Bratislave, aby ste si detailne prezreli špičkovú manufaktúrnu prácu a tie najkvalitnejšie diamanty, dohodnite si stretnutie s našou brand manažérkou Miriam Dankovou na tel. čísle +421 911 697 166 alebo emailom na miriam.dankova@sheron.sk.

Tešíme sa na vás!

Wishlist