Discover more on the Rolex watches
SK
Commander's Watch pre Jamesa Bonda

Omega vytvorila hodinky inšpirované hodnosťou tajného agenta z filmového plátna Jamesa Bonda. Hodinky komandéra (Commander's Watch) vzdávajú hold farbám britského kráľovského námorníctva - bielej, modrej a červenej.

41-mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele je vybavené dvojfarebnou lunetou: modrou keramikou s potápačskou stupnicou Liquidmetal™ a červeným kaučukom zobrazujúcim prvých 15 minút na lunete. Remienok NATO salutuje farbám Britského kráľovského námorníctva piatimi pruhmi vo farbe modrých, červených a sivých pásov.

Číselník hodiniek je z leštenej bielej keramiky a obsahuje 12 modrých indexov s výrazným názvom kolekcie Seamaster, ktorý pretínajú "skeleton" ručičky. Medzi jedinečné funkcie a záujímavý detail patrí protiváha sekundovej ručičky s výrazným logom "007" a taktiež číslica dátumu 7, ktorá sa zobrazí v dátumovej apertúre ako jediná v červenej farbe, ostatné čísla sú totiž modré.

Posledná bodka - pripomínajúca komu tieto hodinky "patria" - je detail, ktorý je možné vidieť cez priehľadné zadné veko. Spolu s presláveným číslom Jamesa Bonda uvidíme insígniu hodnosti Komandéra britského kráľovského námorníctva, umiestnenenú na rotore nového calibru OMEGA 2507.

Tento výnimočný oceľový model je limitovaný v počte 7.007 kusov.

Hodinky Omega získavali vojenský potápači po celom svete. Pričom len Britské kráľovské námorníctvo rozdalo viac ako 110 000 hodiniek. Na zápästí Jamesa Bonda v podaní Pierce Brosnana sa prvýkrát Omega hodinky ocitli v roku 1995 a odvtedy sa stali súčasťou legendy agenta Bonda.

Wishlist